7 przydatnych aplikacji dla samodzielnych panien młodych
Organizacja wesela to nie lada wyzwanie. Część Par Młodych decyduje się oddelegować to zadanie konsultantce ślubnej. Jednak zdecydowana większość Narzeczonych podejmuje rękawice i bierze organizację ślubu na swoje barki. Dla tych osób przygotowałyśmy szybki przegląd aplikacji, które ułatwią planowanie wesela.

Pinterest

To najbardziej popularna aplikacja wśród Panien Młodych. Zbiór tysięcy zdjęć z całego świata, mających służyć jako inspiracja dla kolejnych śmiałków chcących podjąć się jakiejś aktywności na własną rękę. Razem z Pinterestem zorganizujesz swoje wesele, wybierzesz destynację podróży poślubnej, urządzisz mieszkanie i przeorganizujesz swoją szafę tak, by znalazło się w niej miejsce też dla Twojego męża ?

Canva

Aplikacja najbardziej przydatna dla tych z Was, które chcą wykonać całą oprawę graficzną wesela samodzielnie. W Canvie dostępnych jest zupełnie za darmo mnóstwo różnych wzorów, grafik czy zdjęć, które mogą ozdobić Wasze zaproszenia, winietki lub plan stołów. Nawet te płatne elementy są na tyle tanie, że każda z Was na pewno będzie mogła sobie na nie pozwolić. Czymże jest bowiem 10 zł przy całych kosztach organizacji wesela? 😉

Instagram

Odkąd Instagram wprowadził możliwość wyszukiwania i obserwowania hasztagów, życie jego użytkowników stało się o wiele prostsze 😉 Nie masz pomysłu i szukasz inspiracji? Wpisz w lupkę, np. #organizacjawesela, #bukietślubny, itd. a ilość pomysłów na pewno Cię zaskoczy! Może się wydawać, że od inspiracji jest wspomniany wyżej Pinterest. I owszem, aczkolwiek nie wszystkie Pinterestowe pomysły są możliwe do przekucia w rzeczywistość w polskich realiach. Szukając po polskich hasztagach na Instagramie, masz większe prawdopodobieństwo, że to, co zobaczysz na zdjęciu, jest możliwe do zorganizowania na Waszym weselu!

Trello

Trello pozwala na tworzenie konkretnych projektów i rozbicie ich na mniejsze zadania. Szukasz wymarzonej sali na Wasze wesele? Utwórz odpowiednią tablicę w Trello, a następnie małe cele – jak, np. wybranie stylu przyjęcia, określenie rodzaju menu, określenie przybliżonej listy gości, itp. Pomoże Ci to w realizacji głównego zadania.

WEDBOX

Na samym początku korzystania z aplikacji wymagane jest założenie konta i określenie podstawowych danych. Później już tylko planujesz ? Aplikacja odlicza tygodnie, dni, godziny, a nawet minuty, które dzielą Was od tego Wielkiego Dnia, a Ty w międzyczasie odznaczasz kolejne zadania, które zostały do wykonania. Możesz ustawiać je samodzielnie, ale również skorzystać z tych przygotowanych przez twórców aplikacji, co przypomina Ci również, jakie masz możliwe opcje. Aplikacja przypisuje konkretne zadania do miesiąca, w którym najlepiej je wykonać, a następnie pilnuje, żebyście nie przekroczyli planowanego budżetu. Możesz także dodać do niej listę gości i zaznaczać, kto potwierdził obecność, na kogo jeszcze czekacie a kto nie może przyjść.

GoscieWeselni.pl

GoscieWeselni.pl jest bardzo wygodnym rozwiązaniem w postaci kreatora na stronie internetowej. Dzięki niemu w szybki i czytelny sposób rozmieścisz gości weselnych przy stołach. Bez stosu kartek, kreślenia – wystarczy kilka kliknięć, by goście zajęli odpowiednie miejsca przy stole. Kreator umożliwia stworzenie listy gości weselnych, stworzenia planu sali, a nawet w prosty sposób przygotujesz tu również papeterię na swój ślub. Teraz planowanie rozmieszczenia gości na sali to przyjemność! Tym sposobem zyskasz wiele wolnego czasu, tak potrzebnego do organizacji własnego wesela.

Mr. Planner

Darmowa aplikacja internetowa do organizacji ślubu i zarządzania weselem. Nie trzeba jej ani pobierać, ani instalować na komputerze. Wygodna w użyciu poprzez każdą przeglądarkę internetową. Twój Mr. Planner jest dostępny w każdej chwili – na komputerze czy telefonie. Dzięki niemu stworzysz harmonogram zadań, listę gości oraz budżet weselny. Wszystkie ważne informacje w jednym miejscu, cenne porady, a ponadto miejsce na własne notatki i spis kontaktów. To narzędzie, które z pewnością pomoże w organizacji każdego ślubu. Jesteśmy bardzo ciekawe czy podobają Wam się nasze propozycje aplikacji? Czy je znacie? Używacie? A może macie swoje, które nie znalazły się na liście? Dajcie znać w komentarzu! Z chęcią wypróbujemy dla Was kolejne aplikacje ślubne i przygotujemy kolejny artykuł na ten temat 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *