Czy Wasza miłość nie jest cudem? Czas oprawić ją w najlepsze wspomnienia.

Agata Papież

Właścicielka Agencji Czyni Cuda


Jak to się zaczęło? Zerwałam z korporacją i postanowiłam pójść za głosem serca. To była miłość od pierwszego… wydarzenia! Wiecie, taka z prawdziwymi motylkami w brzuchu! Otrzymałam wtedy pierwszy raz tak duże zaufanie i poczułam ogromną odpowiedzialność za spełnienie czyichś marzeń, a przyznam niektóre wymagały ode mnie niezłej gimnastyki. Dla miłości stanęłam na głowie! Wszystko się udało. Zobaczyłam prawdziwy zachwyt oraz wielkie szczęście. Zrozumiałam tamtego dnia, że mogę połączyć swoją doskonałą organizację z kreatywnością i zapałem, by z dużą satysfakcją uszczęśliwiać innych. Od tego czasu pomogłam 100 zakochanym parom perfekcyjnie zorganizować ich wielki dzień: ślub oraz wesele. Jestem Agata, wedding plannerka, która podobno czyni cuda i do szaleństwa kocha swoją pracę. Ale, ale! To nie jedyny powód by powierzyć mi organizację swojego ślubu (…)
Agata wedding planner Czyni cuda
Iza wedding planner Czyni cuda

Izabela Stefanowska

Certyfikowana konsultantka ślubna


Moje motto? Rób coś na 100% i daj z siebie wszystko, w każdej dziedzinie życia. Dlatego moje pary mogą być pewne, że oddam im całe serce, by dzień ich ślubu przypominał ten z marzeń. Kim jestem? Zakochaną w ślubach perfekcjonistką, która dostrzeże każdy niedopięty guzik. Ambitną organizatorką z patentami na opanowanie chaosu. Pasjonatką celebracji życia, która dzięki bliskim i licznym okazjom do świętowania, odkryła powołanie do tworzenia niezapomnianych przyjęć. Przez 15 lat pracowałam jako nauczycielka języka angielskiego – do perfekcji opanowałam język i sztukę zachowania spokoju. Obie umiejętności sprawdzają się w moim wymarzonym zawodzie. Udowadniam, że przyjęcia ślubne też mogą odbiegać od standardów i zaskakiwać pomysłowością. Chcę, by moje pary mówiły, że Iza czyni cuda! Ale wiem, że to nie dzieje się za sprawą magicznych sztuczek, lecz doświadczenia i wiedzy jak sprawić, by dzień ślubu zakończył się słowami „i bawili się długo i szczęśliwie”. Jeśli i Wy chcecie ślub z bajki, ale w realnym świecie, zapraszam do konsultantek, które Czynią Cuda.

Ola

Certyfikowana Konsultantka ślubna


Z branżą ślubną jestem związana od 2017 roku, choć moja pasja trwa o wiele dłużej. To co mnie urzekło w ślubach to emocje jakie towarzyszą nam wszystkim w trakcie tego wyjątkowego dnia. Łatwo się wzruszam, uwielbiam obserwować szczęście Par Młodych, ich czułe spojrzenia, drobne gesty i miłość jaką się otaczają. Jest to niezwykłe paliwo do pracy! Logistyka ślubna nie ma przede mną tajemnic, a dbałość o szczegóły i dobra organizacja pracy są moimi codziennymi atrybutami. Mam głowę pełną pomysłów, a chwila, w której obserwuję efekt końcowy pracy swojej i najlepszych specjalistów jest nie do opisania! Tworzymy wspólnie piękne przyjęcia, a niektórzy nawet twierdzą, że czynimy cuda
Ola wedding planner Czyni cuda