Organizacja Wesel Nowy Sącz
Agatko.

Jak każda para chcieliśmy aby dzień naszego ślubu był wyjątkowy ale zdawaliśmy sobie sprawę ze mieszkając poza granicami Polski organizacja takiego przedsięwzięcia bedzie niełatwa. I tu Robert wpadł na najlepszy chyba pomysł w jego życiu i podarował nam Ciebie w prezencie na Gwiazdkę!

Od samego początku byłaś rewelacyjna – twój profesjonalizm, pełna klasa, ogromna wiedza i doświadczenie oraz stoicki spokój to to czego wszystkim parom zwłaszcza tym zabieganym potrzeba! Doradzałaś na co warto zwrócić uwagę, ścigałaś, wyjaśniałaś, uspokajałaś, proponowałaś dodatkowe rozwiązania i do tego wszystkiego poleciłaś wspaniałych podwykonawców z pasja z którymi sama ustaliłaś wszystkie szczegóły biorąc pod uwagę nasze oczekiwania – począwszy od No coś pięknego i Stylowo którzy wykonali przepiękne papeterie i zaproszenia, po piękny kwartet smyczkowy który zapewnił piękna oprawę ceremonii; pana Michała Worgacza który dostojnie poprowadził nam ceremonie zaślubin; absolutnie rewelacyjny zespól Picasso MGI z konferansjerem pierwsza klasa (!) którzy bajkowo poprowadzili nam imprezę polsko angielska aż do 4 nad ranem i wielu gości stwierdziło ze śpiewają lepiej niż oryginalni wykonawcy a do tego tworzą klimat wspaniały , po przemiłego pana Adama Witka który ujmował wszystkie magiczne momenty z naszego dnia, pojawiał się wszędzie gdzie coś się działo, podpowiadał doradzał i cierpliwie ustawiał tłum do zdjęcia :), Pana Piotra Kolarskiego i jego zespół którzy pięknie filmowali nasza ceremonie i zabawę; Anie Berniak i firmę DeBeko którzy w absolutnie magiczny sposób przystroili sale weselna (wianki były absolutnym hitem!) i altanę do zaślubin i choć sama się nie wzruszam często to aż mi się łezka zakręciła tak to pięknie wszystko wyglądało; po Strefę światła która tak pięknie oświetliła obiekt oraz fantastyczna animacje dla dzieci, które to paniami do opieki były po prostu zachwycone w równie wielkim stopniu co rodzice którzy mogli się przez to wytańczyć do rana.

Zespół barmanów których poleciłaś podbił serca wszystkich gości a słodkości z poleconej przez ciebie cukierni były absolutnym hitem !!! Fotobudka rozweseliła gości jeszcze bardziej a panowie kierowcy do rozwożenia gości byli niesamowicie przyjaźni i wszyscy goście cieszyli się ze dotarli bezpiecznie do domu (dziękujemy raz jeszcze za odnalezienie telefonu).

Chciałam tu również wymienić twoja asystentkę Karolinę która jechała w środku wesela załatwiać kule dla naszego gościa (dziękujemy!!!!!) oraz Elę i Gosie dzięki którym ja, druhny i mama wyglądałyśmy zjawiskowo!!!

Agatko masz niesamowity talent do organizacji takich wspaniałych imprez, wspaniały gust jeśli chodzi o dobieranie detali które spowodują ze łezka zakręci się w oku ze wzruszenia oraz zmysł do dobierania profesjonalnego teamu z pasja i powołaniem do pracy. Praca z tobą była dla nas wielka przyjemnością i bardzo się cieszę ze mogłyśmy się poznać. Bez ciebie i twojej ogromnej pracy ten dzień na pewno nie byłby tak wyjątkowy a my nie mielibyśmy czasu na to by nacieszyć się sobą rodzina i przyjaciółmi. Wszyscy goście byli zachwyceni z nami na czele i za to Ci Dziękujemy bardzo z całego serca, jesteś nieziemska!

Bożenka i Robert