Zgodnie z przysłowiem “kto nie ryzykuje, nie pije szampana” postawiliście na organizację wesela w plenerze. Przed Wami gorący czas przygotowań do jednej z najważniejszych uroczystości w życiu. Dlatego też chcę podzielić się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem. Przyjmijcie pomoc, a w dniu przyjęcia, szczęśliwi, wzniesiecie toast za to, że poszliście za głosem serca. Gwarantuję!

Organizacja wesela w plenerze przez konsultanta ślubnego

Wesele w plenerze to wyzwanie i przedsięwzięcie logistyczne przez duże “P”. W porównaniu z tradycyjnym przyjęciem wymaga zatrudnienia większej liczby usługodawców, zakupu lub wypożyczenia dodatkowych produktów (np. parkietu do tańca), opracowania planu B na wypadek załamania pogody.

Jeśli myśl o przygotowaniach przytłacza Was i stresuje, mam propozycję nie do odrzucenia. Opowiedzcie mi o idealnym – Waszym zdaniem – weselu plenerowym, a ja je zrealizuję z prawdziwą przyjemnością. Zdejmę przygotowania z Waszych barków, ponieważ kocham to, co robię.

Wesele z widokiem na Wawel

Jeśli nie jesteście pewni, czy usługa organizacji wesela w plenerze jest dla Was, zadajcie sobie kilka pytań. Czy lubicie przełamywać schematy i stawiacie na niebanalne rozwiązania? Czy marzycie o weselu na łonie natury szytym na miarę? Czy planujecie znaleźć terminowych i rzetelnych podwykonawców? Czy chcecie, aby goście przez lata wspominali wysoką jakość obsługi i zachwycające dekoracje?

Jeśli odpowiedzieliście twierdząco, zapraszam do współpracy. Dzięki wsparciu profesjonalisty Waszym przygotowaniom do wesela w plenerze będzie towarzyszyć spokój. Nie dowiecie się, czym jest przedślubny stres, zaoszczędzicie czas i pieniądze. Z kolei w dniu przyjęcia będziecie beztrosko i szampańsko bawić się do białego rana. Wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Gwarantuję.

Dlaczego jestem pewna, że z moją pomocą Wasz dzień będzie idealny? Organizator wesela w plenerze powinien mieć zdolności logistyczne, być uporządkowany, zaangażowany i kreatywny. Spełniam wszystkie wymagania, a ponadto jestem perfekcjonistką do szaleństwa zakochaną w ślubach i weselach.

Wesele w plenerze od A do Z

Jeśli jeszcze nie wiecie, gdzie zorganizować wesele plenerowe, przygotuję listę oryginalnych miejsc spójnych z Waszymi marzeniami. Rodzinny ogród, zielony teren obok domu weselnego lub restauracji, łono przyrody z dala od zabudowań to tylko trzy z wielu możliwości, które chcę Wam zaproponować. Już nie mogę doczekać się Waszych reakcji, kiedy pokażę swoich faworytów!

Gdy wybierzecie miejsce na wesele w plenerze, zajmę się jego organizacją. Jeżeli zdecydujecie się na odludną lokalizację, stworzę infrastrukturę od zera. Jako Wasza konsultantka ślubna zatroszczę się o dostęp do prądu, wody i zaplecza sanitarnego, zorganizuję też parkiet do zabawy tanecznej. A jeśli przyjęcie ma odbyć się w dużej odległości od miejscowości, w których mieszkają goście, zapewnię im komfortowy i bezpieczny transport oraz miejsca noclegowe.

Wypożyczę też meble i zastawę stołową do aranżacji miejsca poczęstunku i strefy chilloutu. Wspólnie ustalimy menu i rodzaj tortu, pomogę wyliczyć i zorganizować napoje alkoholowe. Wyprawiłam już setki wesel plenerowych, które można podsumować słowami “bawili się długo i szczęśliwie”, dlatego podpowiem Wam tylko sprawdzone rozwiązania.

Wesele w plenerze z najbliższymi

W branży ślubnej pracuję od ponad 10 lat, dzięki czemu zbudowałam bazę profesjonalnych podwykonawców. Z przygotowanej listy DJ-ów, zespołów muzycznych, fotografów, kamerzystów, florystów, dekoratorów i firm cateringowych wybierzecie tych, którzy najmocniej przypadną Wam do gustu. Ja zajmę się negocjowaniem cen i warunków współpracy; mogę też – w Waszym imieniu – podpisać umowy. A może marzycie o koncercie lokalnego zespołu, który porwie gości do tańca? Załatwione! Pamiętajcie: dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych.

Ze względu na to, że wesele w plenerze organizuje się z co najmniej kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, nie można przewidzieć pogody. Dlatego moim zadaniem jest przygotowanie wybranego przez Was miejsca na każdą ewentualność: deszcz, wiatr, słońce. Zorganizuję więc profesjonalne i atrakcyjne wizualnie zadaszenie, które zapewni wszystkim komfort i bezpieczeństwo. Może namiot z transparentnym dachem i ścianami, jeśli chcecie ziścić marzenie o weselu plenerowym pod gwiazdami?

Zadbam też o to, aby na Waszym przyjęciu nie zabrakło żadnego ważnego elementu, a goście czuli się swobodnie. Zwłaszcza jeśli pierwszy raz uczestniczą w weselu plenerowym. Zorganizuję więc niezbędne akcesoria na wypadek ostrego słońca, przelotnego deszczu i wieczornego chłodu (wachlarze, parasole, koce). Przygotuję także nakładki na obcasy i lekkie obuwie na zmianę dla zapominalskich.

Trzeba przyznać, że najlepszą dekoracją wesela w plenerze jest przyroda. Jej piękno warto podkreślić za pomocą oświetlenia i naturalnych ozdób (np. kwiatów, drewnianych drogowskazów) zgodnych z motywem przewodnim. W tym celu zorganizuję m.in. girlandy świetlne, świece, lampy solarne, pochodnie i lampiony. Po zmroku światełka stworzą niesamowity klimat i scenerię, która będzie wyglądać zjawiskowo na pamiątkowych zdjęciach.

Jeśli chcecie zapewnić gościom niezapomniane atrakcje weselne, mam w zanadrzu pomysły jak z amerykańskiego filmu o miłości. Oprócz tradycyjnego już open baru dla dorosłych, animatorów dla dzieci i fotobudki bez ograniczeń wiekowych, zaproponuję Wam oryginalne zabawy plenerowe dla wszystkich. Mam nadzieję, że zachwycą Was i Waszych gości równie mocno, jak mnie!

Drodzy Narzeczeni, jeśli jesteście zainteresowani organizacją wesela w plenerze, dajcie mi zielone światło do działania. Stanę na głowie, aby uczynić cuda na łonie natury.