Kochacie się, chcecie być razem do końca życia, więc postanowiliście iść za głosem serca i wziąć ślub. Gratulacje! Przed Wami piękny czas narzeczeństwa, ale też wymagający okres przygotowań do jednego z najważniejszych dni w życiu. Dlatego podaję Wam pomocną dłoń i oferuję kompleksową organizację wesela i ślubu.

Organizacja ślubu i wesela przez konsultanta

Zanim spojrzycie sobie w oczy i powiecie “tak”, czeka Was szereg decyzji do podjęcia. Musicie wybrać projekt zaproszeń ślubnych, miejsce przyjęcia weselnego, podwykonawców, menu, stylizacje… Lista “to do” może przyprawić o zawrót głowy i powodować stres.

Przytłacza Was perspektywa czaso- i pracochłonnej organizacji ślubu i wesela? Jednocześnie zależy Wam, aby goście zachwycili się wystrojem sali i zostali dobrze obsłużeni? Chcecie znaleźć podwykonawców, którzy wywiążą się z warunków umowy w 100%? Marzycie o tematycznym weselu na najwyższym poziomie, którego dopięcie na ostatni guzik wymaga wspięcia się na wyżyny umiejętności logistycznych i kreatywności?

Odpowiedzią na te potrzeby jest usługa kompleksowej organizacji wesela i ślubu. Dzięki wsparciu profesjonalisty przygotowaniom do Waszego dnia będzie towarzyszyć spokój i przyjemne oczekiwanie zamiast stresu. Nie będziecie zaprzątać sobie głowy żadnymi sprawami, oprócz urzędowych, które wymagają Waszego osobistego udziału. Jako Wasza konsultantka będę czuwać nad planem przedślubnych formalności. W odpowiednim momencie przypomnę np. o potrzebie złożenia dokumentów i wpłacie zaliczki.

Nie oznacza to, że w dniu ślubu będzie czekać na Was niespodzianka. Wszystkie etapy weselnych przygotowań będę konsultować z Wami na bieżąco. To Wy decydujecie o tym, jak będzie wyglądał ten dzień, ale nie musicie zajmować się sprawami logistycznymi. Zdejmę z Was ten obowiązek. Moje zadanie polega na dzieleniu się wiedzą i ponad 10-letnim doświadczeniem w organizacji ślubów i wesel.

Organizacja ślubów i wesel od A do Z

Kompleksowa organizacja wesela i ślubu obejmuje ich zaplanowanie, przygotowanie i przeprowadzenie od początku do końca. To usługa dla Was, jeśli chcecie przeżyć miesiące poprzedzające ślub i Wasz dzień bez stresu, zaoszczędzić czas i pieniądze.

Kompleksowa organizacja wesela i ślubu – przed

Współpracę zaczniemy od rozmowy. Chcę poznać Wasze marzenia i oczekiwania względem ślubu i wesela. W trakcie spotkania odpowiem na pytania i udzielę porad. Logistyka ślubna nie ma przede mną żadnych tajemnic.

Na podstawie Waszych upodobań zaproponuję miejsce zaślubin i zabawy weselnej. Wspólnie wybierzemy motyw przewodni i to, co z nim związane: kolorystykę, kwiaty, dekoracje, papeterię… Aby wesele tematyczne uzyskało zamierzony efekt, trzeba wytężonej pracy, czasu i kreatywności. Spełnię Wasze marzenia, ponieważ dla miłości warto stanąć na głowie.

Jeśli macie wizję tego, jak powinien wyglądać ten dzień, polecę wykonawców, którzy odpowiadają Waszym oczekiwaniom. Pracuję w branży ślubnej od ponad 10 lat, dzięki czemu zbudowałam bazę sprawdzonych usługodawców, którzy gwarantują najwyższą jakość usług. Mogę też – w Waszym imieniu – negocjować warunki i ceny współpracy, podpisać umowy. Dzięki temu zaoszczędzicie czas i pieniądze, unikniecie stresu.

Piękną aranżację sali weselnej, stylizacje i przede wszystkim Wasze emocje, spojrzenia i gesty warto uwiecznić na zdjęciach lub filmie. Spośród zaproponowanych przeze mnie fotografów wybierzecie tego, który najbardziej przypadnie Wam do gustu. Jeśli chcecie świętować ślub przy dźwiękach ulubionej muzyki, polecę sprawdzony zespół lub DJ-a. Sprawią, że Wasi goście nie zejdą z parkietu przez całą noc. Jeżeli chcecie otworzyć przyjęcie układem choreograficznym, zorganizuję indywidualne lekcje tańca.

Wiecie, że zwyczaj krojenia tortu przez nowożeńców gwarantuje słodkie życie we dwoje? W ramach usługi kompleksowej organizacji wesela i ślubu pomogę wybrać wykonawcę tortu, jego rodzaj i pozostałe słodkości. Wspólnie ustalimy weselne menu pod względem ilości, sposobu i godzin serwowania dań. Mogę też wesprzeć Was w wyliczeniu i organizacji napojów alkoholowych. Jeśli jesteście zainteresowani atrakcjami, np. open barem, wiejskim stołem, kącikiem fotograficznym, animatorami dla dzieci, z przyjemnością się nimi zajmę, ponieważ kocham moją pracę.

Jako Wasza konsultantka zorganizuję też fryzurę i makijaż (próbne i finałowe), będę towarzyszyć i służyć radą w trakcie przymiarek stylizacji ślubnych. Garnitur czy smoking? Suknia a la księżniczka czy syrenka? Białe buty czy w odważnym kolorze? Upięte czy rozpuszczone włosy? Makijaż z akcentem na oko czy usta? Podpowiem sprawdzone rozwiązania, ponieważ zorganizowałam już setki ślubów.

Kompleksowa organizacja wesela i ślubu – w trakcie i po

Kompleksowa organizacja wesela i ślubu obejmuje też nadzór nad ich przebiegiem. W Waszym dniu będę cały czas dla Was dostępna, a jednocześnie nieco z boku. Zadbam o to, aby przebiegł bez żadnych wpadek. Będę w stałym kontakcie z usługodawcami i wyegzekwuję postanowienia zawarte w umowach.

Dzięki mojemu wsparciu poczujecie się jak goście, a nie organizatorzy własnego przyjęcia. Od rana będziecie mogli skoncentrować się na swoich przygotowaniach i towarzyszących Wam emocjach. Unikniecie kontrolnych telefonów i zastanawiania się: Czy florystka dostarczyła kwiaty na czas? Czy winietki są dobrze ustawione na stołach? Czy zespół jest już na sali?

W trakcie przyjęcia będziecie uczestniczyć w zabawach i spędzać czas z bliskimi, zamiast pilnować jego planu. Jeśli wydarzy się coś nieprzewidzianego, rozwiążę problem tak, aby goście tego nie zauważyli. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu działam szybko i skutecznie. Wiem, co zrobić, aby Wasz dzień zakończył się słowami z baśni: “bawili się długo i szczęśliwie”. Być może od razu po ślubie i weselu zechcecie wyjechać w podróż poślubną. Na Wasze życzenie zajmę się demontażem dekoracji w miejscu ceremonii i na sali. Mogę też ostatecznie rozliczyć się z podwykonawcami w Waszym imieniu.

Jesteście zainteresowani kompleksową organizacją wesela i ślubu? Skontaktujcie się ze mną. Będę czynić cuda na Waszych oczach!

Agata Planer ślubów